Urychlíme naplnění Vašich cílů

Držíme krok s aktuálními trendy v oblasti IT. Našim zákazníkům pomáháme s optimalizací systémů SAP a s implementací řešení spojených se SAP SOLUTION MANAGER.

O nás

Společnost MERIIS, s.r.o. působí na českém trhu v oblasti informačních technologií od roku 2008. Zabýváme se optimalizací provozu systémů SAP. Hlavním produktem, který v našich řešeních využíváme, je SAP SOLUTION MANAGER.

Optimalizaci provozu řešíme jak v rovině technologické, tj. hardware a software v příslušném landscape, tak v rovině procesní, tj. organizace práce kompetenčních center. Realizace dodáváme převážně projektově, avšak v určitých situacích i v režimu time&material.

Naše zkušenosti jsou založeny na mnohaleté praxi našich zaměstnanců v oblasti rozsáhlých informačních systémů na bázi SAP. Nové znalosti získáváme školením, praxí na projektech, komunikací se zákazníky a prací s vlastními interními systémy SAP, na kterých simulujeme různé situace u zákazníků.

Našim zákazníkům pomáháme nejen vybudovat, ale především provozovat kvalitnější informační systém na bázi SAP. Pomáháme společnostem, aby byly efektivnější a flexibilnější v reakcích na změny. Ředitelé firem u nás nachází jiný pohled na řešení každodenních problémů s řízením IT a názor, který jim pomáhá formovat vizi a budoucnost jejich IT. Vedoucí pracovníci oceňují náš analytický a strukturovaný přístup k řešení zadané problematiky. Zaměstnanci našich zákazníků v nás vidí profesionály s bohatými zkušenostmi.

Jak lidé z byznysu, tak IT specialisté v nás vidí prostředníky, kteří dokáží přeložit byznys zadání do řeči IT a naopak vysvětlit lidem na straně byznysu možnosti a přínosy IT pro jejich práci.

Profesionální přístup je samozřejmostí a pramení ze zkušeností získaných na mnoha realizovaných projektech. Nemalým přínosem k naší profesionalitě je také to, že naši senior konzultanti sami prošli různými řídícími rolemi a sami si vyzkoušeli postupy a technologie, které doporučujeme.

Nechcete už od nás dostávat novinky a tipy na webináře?

Prosím, zadejte Váš email.

Tato stránka používá soubory Cookies. Na tomto odkazu naleznete Pravidla používání souborů Cookies a možnost,
jak s pravidly nesouhlasit.

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve