Pět nových inovací SAP Business Network poskytují dodavatelům více možností, jak rozvíjet své podnikání

Níže naleznete pět inovací, které byly představeny na keynote session při události SAP Sapphire, které mají sloužit jako pomoc obchodním partnerům k rozvoji jejich podniku.

Během posledních několika let byl svět vystaven významným proměnám. Pokračujeme ve stavu, kdy se potýkáme s nevídanými makroekonomickými a geopolitickými výzvami. Je pro nás povzbudivé vidět, že nabídky ze strany SAP stále rostou, aby splňovaly výzvy zákazníků.

 

Na konferenci SAP Sapphire v roce 2023 se hostovalo 17 sezení věnovaných SAP Business Network, kde se sdílely poznatky o tom, jak firmy mohou dosáhnout skutečných zlepšení a překonat reálné výzvy, kterým čelí ve svých regionálních, národních a globálních dodavatelských řetězcích.

 

Během události bylo odhaleno několik významných oznámení týkajících se SAP Business Network.

 

Na keynote session při události SAP Sapphire bylo představeno pět dalších inovací v rámci SAP Business Network, které mají sloužit jako pomoc obchodním partnerům při rychlém zapojení a rozvoji jejich podnikání. Tyto inovace také usnadní kupujícím rychlejší a jednodušší nalezení a ověření obchodních partnerů. V současné době probíhá testování těchto inovací s ranými přispěvateli a plánuje se, že budou obecně dostupné ve druhé polovině roku 2023.

 

Pět inovací, které byly oznámeny na keynote session, jsou následující:

 

Inteligentní informace o dodavatelích umožňují poskytnutí podrobností o výkonu dodavatele v rámci SAP Business Network. Dodavatelé budou moci získat cenné informace o výkonu prodeje z 14 klíčových ukazatelů výkonu, které mohou rychle získat na intuitivním řídicím panelu.

 

Vylepšená integrace usnadňuje rychlejší a jednodušší zapojení do sítě pro více zákazníků. Namísto vytváření jedinečných konfigurací integrace pro každého zákazníka jsme schopni využít existující konfigurace a rychleji a nákladově efektivněji se připojit k více zákazníkům najednou, což pomáhá zjednodušit proces zapojení. Díky tomuto vylepšení mohou kupující snadněji přivést obchodní partnery do své sítě a rychleji získat hodnotu.

 

Nové katalogy tržiště umožňují dodavatelům publikovat své produkty na SAP Business Network. Kupující mohou z portálu SAP Business Network vyhledávat, porovnávat a provádět dotazy. S touto novou funkcí mohou obchodní partneři prezentovat své produkty a dosáhnout většího globálního publika potenciálních zákazníků.

 

Inteligentní propojení zájemců je nová, obohacená služba, která může propojit obchodní partnery s potenciálními kupujícími připravenými k nákupu. Namísto studeného volání mohou nyní najít správného partnera na platformě SAP Business Network Discovery (dříve známé jako SAP Ariba Discovery).

 

Vylepšení firemních profilů může pomoci obchodním partnerům vyniknout mezi konkurencí tím, že zdůrazní jejich kvalifikace a hodnocení udržitelnosti. Vzhledem k tomu, že environmentální, sociální, governace (ESG) aspekty jsou dnes prioritou pro všechny ve výkonném vedení, poskytnutí těchto informací jako rozlišovacího faktoru pro obchodní partnery přináší hodnotu všem. Kromě toho SAP také oznámil své partnerství s EcoVadis, která poskytuje ověřená hodnocení udržitelnosti pro obchodní partnery.

Nechcete už od nás dostávat novinky a tipy na webináře?

Prosím, zadejte Váš email.

Tato stránka používá soubory Cookies. Na tomto odkazu naleznete Pravidla používání souborů Cookies a možnost,
jak s pravidly nesouhlasit.

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve