SAP a Bain spolupracují, aby pomohli leaderům projít cloudem umožněnou ERP transformací

Jak SAP a Bain spolupracují, aby vám pomáhali projít Cloudovou ERP tranformací.

 

Dnes modernizuje svou technologii 93 % společností, z nichž 83 % to dělá v cloudu.  Analýza však ukazuje, že pouze 6 % podniků dokáže splnit své cíle modernizace technologií.

 

Efektivně využitá cloudová technologie může být klíčovým nástrojem pro růst, rychlost a inovace organizace. Jak tedy úspěšné společnosti dosahují těchto výhod? Posilují vedoucí pracovníky, kteří myslí strategicky, snižují rizika a využívají příležitosti k radikální transformaci způsobu práce.

 

Proto SAP a společnost Bain & Company spolupracují, aby pomohly výkonným pracovníkům maximalizovat vliv transformace ERP pomocí cloudu. Spojením řešení jako RISE with SAP a odborných znalostí společnosti Bain v oblasti transformace podnikání má tato partnerství za cíl umožnit klientům dosáhnout svých podnikatelských cílů rychleji a dosáhnout plného potenciálu ERP.

 

Jak SAP a Bain pomáhají klientům dosáhnout plného potenciálu ERP

SAP a Bain vytvořili strategický rámec, který umožňuje úspěšné provádění transformace ERP pomocí cloudu. Tento rámec je postaven na následujících klíčových pilířích:

 

Vytvoření strategické technologické vize

Bainu dlouhodobá historie vedení digitální modernizace se dobře sladí s vedoucími technologickými inovacemi společnosti SAP. Společně budou Bain a SAP spolupracovat s vedoucími pracovníky, aby jim pomohli stanovit správnou transformační vizi a integrovat optimální technologii a procesy pro dosažení jejich podnikatelských cílů.

 

Zajištění budoucnosti cesty

RISE with SAP poskytuje cloudové ERP pro podnikatelské potřeby, transformační služby, podnikovou analytiku a řešení z ekosystému partnerů společnosti SAP. Bainu osvědčená metodologie „tvorby hodnoty“ připravuje půdu pro technologii, která může s podnikem postupně růst.

 

Orchestrace přijetí

Významné transformace vyžadují významné investice do programu a řízení změn. Společně Bain a SAP pomohou klientům orchestrovat přijetí, zavést efektivní řízení změn, inovovat řešení, rychle škálovat a poskytovat klientům dovednosti potřebné k udržení úspěchu.

Nechcete už od nás dostávat novinky a tipy na webináře?

Prosím, zadejte Váš email.

Tato stránka používá soubory Cookies. Na tomto odkazu naleznete Pravidla používání souborů Cookies a možnost,
jak s pravidly nesouhlasit.

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve