Transformace zákaznického putování s pomocí SAP Partner Live

Buďte katalyzátorem hodnoty

Cesta k úspěchu vede přes hodnotové putování vašich zákazníků
Středa, 2. srpna 2023 | 16:00 středoevropský letní čas

 

Zákaznické hodnotové putování představuje posun v strategii společnosti SAP, který ovlivňuje způsob, jakým společně dosahujeme správných výsledků pro zákazníky. Nezanedbávejte šestý díl série SAP Partner Live, který se bude konat 2. srpna. Získáte cenné poznatky o rámci zákaznického hodnotového putování a objevíte jeho roli při transformaci toho, jak strategicky řídíte svůj existující zákaznický základ. Působte jako katalyzátor hodnoty pro své zákazníky po celou jejich cestu za růstem příjmů a získáváním více obchodu.

 

Tento díl SAP Partner Live bude následovat stejný snadno srozumitelný a akční formát jako ostatní díly série. Nejprve nás budou provázet experti ze SAP, kteří nám v průběhu živého přenosu vysvětlí co, proč a jak. Budou zde také příležitosti klást otázky, na něž budou odpovídat prezentéři nebo tým pracující v pozadí. Po živém vysílání budou poskytnuty odkazy na zdroje, které potřebujete k využití zákaznického hodnotového putování. Vše, co musíte udělat právě teď, je dokončit rychlý registrační formulář a zajistit si své virtuální místo.

 

Mluvčí

Váš hostitel, Grifyn McErlean, položí odborníkům ze společnosti SAP nejdůležitější otázky na téma Zákaznické hodnotové putování (Customer Value Journey) – aby vám pomohl lépe porozumět tomu, jakým způsobem je rámec strukturován a co je nejdůležitější, jakou kritickou roli zde sehrávají partneři a jakou příležitost mají před sebou.

 

Jako mluvčí budou například vystupovat:

Hans Georg Uebe, Global Head, Ecosystem Delivery Success SAP

Karl Fahrbach, Chief Partner Officer SAP

Aneesha Shenoy, Global Head of Revenue Operations, Customer Success SAP

Nechcete už od nás dostávat novinky a tipy na webináře?

Prosím, zadejte Váš email.

Tato stránka používá soubory Cookies. Na tomto odkazu naleznete Pravidla používání souborů Cookies a možnost,
jak s pravidly nesouhlasit.

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve