SAP Spend Connect Live 2023

SAP Spend Connect Live 2023, přední událost v oblasti správy nákladů průmyslu, odstartuje 9. října ve Vídni, Rakousko. Pro nákup, dodavatelský řetězec a odborníky v cestovních a výdajových nákladech jsou naplánovány některé úžasné věci.

 

V dnešní složité a občas nestálém a narušujícím prostředí je rozsah správy nákladů a dodavatelského řetězce větší než kdy jindy. Během události se dozvíte, jak vám může SAP pomoci vyvinout strategii správy nákladů, která umožní úspory nákladů, řízení rizik, řízení dodavatelů a dodržování místních předpisů. Naučte se, jak mocné obchodní sítě, řešení pro správu nákladů a inteligence řízená daty poskytují potřebnou transparentnost k řešení výzev dneška i zítřka, abyste mohli nastavit svůj podnik na dlouhodobý úspěch.

 

Naučte se, jak podporovat celkovou správu nákladů s inspirativními řečníky

Řečníci letošního roku vás ohromí. Uslyšíte přesvědčivé řečníky, kteří budou sdílet své příběhy o transformaci a jak je SAP řešení posilují při dosahování jejich firemních cílů. Hlavním řečníkem letošního roku je Jim Ridgwick, CPO organizace Save the Children International (SCI). Cílem SCI je vytvořit svět, kde mají všechny děti hlas, dostávají kvalitní vzdělání a jsou chráněny před násilím a smrtí způsobenou předcházenitelnými příčinami. Připojte se a poslechněte si, jak zavedení řešení SAP Ariba pro nákup od dodavatelů vedlo ke 100% viditelnosti dodavatelů a 50% snížení doby nákupu pro SCI, přispívající k jejímu poslání poskytovat pomoc marginalizovaným dětem po celém světě. Více o strategii a úspěších organizace Save the Children se můžete dozvědět na jejich webových stránkách.

 

Více než 100 interaktivních zasedání pokrývajících aktuální témata v oblasti správy nákladů

S různými formáty si můžete najít informace o konkrétních tématech nebo prozkoumat vzdělávací programy SAP, které odpovídají potřebám správy nákladů vaší organizace. Od klíčových projevů a příběhů zákazníků přes hloubkové zkoumání a ukázky řešení tu najdete něco pro každého na každém kroku transformačního procesu správy nákladů. Tyto seance, které se zabývají nejnovějšími trendy a tím, co následuje, v oblasti nákupu, externí pracovní síly, cestování a výdaje a obchodních sítích, si rozhodně nenechte ujít:

 

  • Jak odemknout sílu efektivního kategoriálního řízení.
  • Proč je pro vytvoření udržitelného dodavatelského řetězce potřeba sítě.
  • Jak zavést řízení celkové pracovní síly pro optimalizaci dostupnosti dovedností.
  • Jak vytvořit strategii automatizace nákupu do fakturace, která podporuje vaše účetnictví.

 

Podívejte se na stránku SAP pro oblast řešení, kde získáte náhled na odpovědi a poznatky, které hledáte.

 

Navažte kontakty s odborníky z celého světa na SAP Marketplace. Toto je jedno místo, kde můžete navázat kontakty s partnery a odborníky na konkrétní témata SAP

Jednou z nejlepších věcí na SAP Spend Connect Live je tržiště, kde si můžete vyzkoušet ty nejlepší řešení SAP pro správu nákladů a zároveň navázat vztahy s kontakty z různých odvětví z celého světa. Naleznete zde ukázky, prostor pro diskuse mezi vrstevníky a centrum pro setkávání se zákazníky, partnery a vedením společnosti SAP. A samozřejmě si můžete vychutnat hojnost slavné vídeňské kávy, která dodá energii těmto vzrušujícím rozhovorům.

 

Před konferencí jsou k dispozici školení v reálném prostředí, abyste mohli co nejlépe využít své zkušenosti

Potřeba zlepšovat dovednosti zaměstnanců nebyla nikdy naléhavější, jak je popsáno ve studii „P2P Opportunity: Innovative Procurement in a Polycrisis Era“ od společnosti Forrester Consulting. Aby se těmto potřebám vyhovělo, SAP nabídne předkonferenční školení v reálném prostředí, které povedou odborníci, abyste mohli dosáhnout efektivity a růstu. Tato školení se konají na SAP Spend Connect Live 9. října, což vám umožní účastnit se živých diskusí a interakcí mezi vrstevníky v úžasném prostředí, které nelze replikovat online. Tento praktický trénink a přímý přístup k odborníkům vám mohou pomoci rozšířit vaše odborné znalosti a podpořit digitální transformaci vaší organizace. Kapacita je omezená, proto se registrujte ještě dnes, abyste si zajistili místo!

 

Pokud jste odborníkem v oblasti nákupu, dodavatelského řetězce nebo cestování a výdajů, nebo podporujete tyto oblasti ve vztahu k udržitelnosti, financím, logistice nebo operačním rizikům, SAP Spend Connect Live je událostí, které byste se rozhodně měli zúčastnit. Abyste se dozvěděli více o tom, jak se můžete stát součástí této živé komunity kupujících, dodavatelů a partnerů společnosti SAP, navštivte webovou stránku SAP Spend Connect Live 2023. Pravidelně se tam vraťte, abyste zjistili nové nabídky sekcí, řečníků a předkonferenčních školení.

Nechcete už od nás dostávat novinky a tipy na webináře?

Prosím, zadejte Váš email.

Tato stránka používá soubory Cookies. Na tomto odkazu naleznete Pravidla používání souborů Cookies a možnost,
jak s pravidly nesouhlasit.

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve

Máte otázku?

Napište a my se Vám ozveme zpět co nejdříve